• 19
  • Sep

Asansörlü nakliyat hizmetini her firma sunmaz

Yeni bir adrese taşınmak isteyenler bu sürecin zorlu ve yorucu sonucunu düşündüklerinde yaşayacakları stres daha da zorlanmalarına neden olmaktadır. Eşyaların tek tek hazırlanması ve doğru şekilde kolilere konularak araç ile taşınması sırasında yapılacak olan hatalar eşyaların zarar görmesine neden olacağından sorunlar yaşanmaktadır. Bu durum ile uğraşmak istemeyenler profesyonel olarak nakliyat hizmetlerinden yararlanarak daha kısa sürede ve güvenli olarak sonuç elde etmektedir. Asansörlü nakliyat hizmeti her firmanın sunduğu hizmetler arasında yer almadığından bu konuda doğru bir tercih yapmak isteyenler için gelişen teknoloji kullanılarak çalışmalar yapılmaktadır. Eşyaların hazırlanması ve taşınması sırasında özellikle üst katlarda yaşayanlar için daha kolay bir seçenek olarak asansör ile indirme ve çıkartma işlemi daha kolay yapılarak zamandan da tasarruf edilmektedir. Her aşamada bu alanda uzman olan elemanlar tarafından yapılacak çalışmalar ile daha başarılı sonuçlar alınmaktadır.
 
Ücretsiz olarak verilen ekspertiz hizmeti ile evinizde eşyalarınız incelenerek gerekli bilgiler alınmaktadır. Yapılan incelemelere göre belirlenen fiyatlar üzerinden onay vermeniz durumunda nakliyat işlemlerine başlanmaktadır. Eşyaların paketlenmesi ve kolilere konulması işlemi için gruplara ayrılması gerekmektedir. Bu işlem özellikle kırılacak olan eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasına imkan sağlamaktadır. Özellikle mobilyaların aşırı büyük olması nedeniyle taşıma sırasında sorun oluşturmaması için demonte hale getirilerek daha küçük boyutlarda taşınabilir duruma gelmesi sağlanmaktadır. Eşyaların tamamı hazırlandıktan sonra asansörlü nakliyat hizmetlerinde uygun olan dış bölümden eve yaklaşan araç ile asansör yukarı çıkartılarak eşyalar bu şekilde daha kısa süre içerisinde aşağıya indirilmektedir. Araca yerleştirme işlemi yapıldıktan sonra verilen adrese doğru yolculuğa başlanarak güvenli bir şekilde nakliye işlemleri devam ettirilmektedir. Araç içerisinde bulunan sabitleme sistemi de eşyaların hareket etmesini engelleyerek zarar görmelerini önlemektedir.
 
Aracın verilen adrese ulaşması ile aynı şekilde üst katlara çıkartılacak olan eşyaların güvenli olarak taşınması için asansör ile dış alandan yukarı doğru asansör kullanılarak çıkartma işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler merdivenlerden zorlu olan işlemleri daha kısa sürede ve kolayca yapmaya imkan sağlamaktadır. Asansör üzerinde eşyaların sabitlenmesi için oluşturulan sistem sayesinde yükseltme sırasında sorun yaşanmamaktadır. Kusursuz sonuç alınması için yapılan bütün çalışmalar deneyimli ve yeterli bilgiye sahip olan elemanlar tarafından yapılmaktadır. Bu stresli süreci daha kaliteli şekilde tamamlamak istediğiniz de profesyonel yardım alabilir ve işi uzmanlarına bırakarak yeni bir çevrenin keyfini çıkartabilirsiniz. Asansörlü taşıma hizmeti her firma tarafından sunulan bir seçenek olmadığından bu alanda yapılan çalışmalar konusunda sizlere daha etkili sonuçlar almanız için yardımcı olunmaktadır. Nakliye konusunda arzu edilen her durumda uygun fiyatlarla hizmetlerden yararlanılmaktadır. Tır, kamyon ya da kamyonet tipi araçlar ile eşyaların tamamı için yeterli olacak seçimler yapılarak tek seferde tüm eşyaların aynı araç ile taşınması sağlanmaktadır.
 

Sayfamızı Paylaşın
Etiketler :