• 21
  • Feb

Ofis Nakliye ve Taşıma

Taşıma konusunda kusursuz sonuçlar elde etmek istediğinizde bu konuda profesyonel yardım almanız son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız ilk işe başladığı günden itibaren bu sektörde sizlere profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Ofis alanlarında kullanılan malzemeler fazla olduğundan yeni bir adrese taşınmayı düşünenler bu konuda ofis nakliye ve taşıma hizmeti almaları gerekmektedir. Yapılacak olan işlemler konusunda deneyimli olan ekibimiz itinalı olarak çalışmaları yürütmektedir. Uzman olarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek bu sayede detaylı olarak bilgi alarak doğru kararlar verebilirsiniz. Ofisin incelenmesi için verdiğiniz adrese gelecek olan ekspertiz ekibi bütün detayları inceleyerek çıkardıkları rapora göre ödenecek olan fiyatı ve gerekli olan bütün malzemeleri belirleyerek buna göre çalışmaya başlanmasını sağlamaktadır. Belirlenen miktarı onaylamanız durumunda taşıma işlemi için ekip ofisinize gelerek eşyaların hazırlanmasına başlamaktadır. Bilgisayar, yazıcılar ve diğer elektronik cihazların güvenli olarak taşınması için itinalı olarak kolilere konulması işlemi yapılmaktadır.
 
Ofis nakliye taşıma konusunda hizmetlerimizden yararlanarak sizlerde kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Ambalajlama ve paketleme aşaması taşıma sırasında sorun oluşmaması için titizlik ile yapılmaktadır. Tamamı paketlendikten sonra belirlenen araca yerleştirilmesi için indirilmektedir. Araç içerisine konulan kolilerin hareket etmesini önlemek amacı ile sabitleme işlemi yapılmaktadır. Ani fren gibi durumlarda bu sayede eşyalar zarar görmeden istenilen adrese teslim edilmektedir. Adrese ulaşan araç içerisindeki koliler elemanlar tarafından yeni ofise taşınarak bu şekilde teslimatı tamamlanmaktadır. Ofis içindeki masa, sandalye ve dolapların taşınması sırasında özellikle büyük boyutlardaki eşyaların demonte hale getirilmesi daha az yer kaplamasını ve kolayca taşınmasını sağlamaktadır. Uygun fiyat politikamız ile sizlere yıllardır bu sektörde hizmet vermeye devam etmek için çalışmaktayız. Ofislerin taşınmasında zorlu bir süreçten geçileceği için bu konuda profesyonel bir firma ile çalışmak isteyenlere yardımcı olmak için ekibimiz ile birlikte kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.
 
Yeni bir ofis ve yeni bir çevreye alışmak zaten zor olduğundan bunun öncesinde taşınma işlemleri ile uğraşmak istemeyenler firmamızdan uygun fiyatlar ile hizmet talep ederek hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf ederek kısa sürede taşınabilirler. Ankara ve çevresi için şehir içi nakliyat ve diğer şehirler içinde şehirlerarası hizmet verilmektedir. Bu durumda ofisinizi nereye taşıyacağınız alacağınız hizmetin belirlenmesi için son derece önemlidir. Tır, kamyon ya da kamyonet gibi farklı boyutlarda olan araçlar ile verdiğimiz nakliye hizmetleri tek seferde bütün eşyaların taşınması ile etkili olmaktadır. Farklı alanlarda yapılacak olan çalışmalar için yeterli sayıda olan ekibimiz ile sizlerin taleplerinize hızlı dönüş yaparak bu şekilde daha kısa sürede sonuca ulaşmanızı sağlamaktayız. Sektörde en iyi olmak için çıktığımız bu yolda gelişmeleri takip ederek müşterilerimize daha kaliteli şekilde yardımcı olmak için çalışmaya devam ediyoruz.
 
 

 

Sayfamızı Paylaşın
Etiketler :